You are here

Isoil elektromagnetilised kulumõõdikud

Elektromagnetilisi kulumõõdikuid kasutatakse elektrit juhtivate vedelike vooluhulga mõõtmiseks. Sellised mõõdikud tagavad hea mõõtmistäpsuse ning on samal ajal kuluefektiivsed.

Magnetiliste kulumõõdikute töö põhineb elektromagnetilisel induktsioonil. Seadmesse paigutatud elektromagnetid tekitavad omavahel magnetvälja. Kui elektrit juhtiv aine läbi magnetvälja voolab, tekib mõõdiku toru mõlema külje elektroodide vahel pinge. Tekkiv pinge on võrdeline vedeliku keskmise voolukiirusega. Seejärel muundab kulumõõdiku elektroonika pinge vastavaks väljundsignaaliks.

Tööpõhimõttest lähtuvalt sobib elektromagnetiline kulumõõdik ainult elektrit juhtivate ainete, näiteks vee ja erinevate kemikaalide, kulu mõõtmiseks.

MS5000 seeria esindab soodsaid elektromagnetilisi mõõdikuid, mis sobivad ka tahkeid aineid sisaldavate vedelike jaoks, mis põhjustavad mehaaniliste kulumõõdikute kasutamisel sageli probleeme.

Seadet on lihtne paigaldada, sest see kinnitub klambriga kergelt plasttoru külge. Antud mudeli toru läbimõõdud on vahemikus 1” (DN25) kuni 3” (DN80).

Lisainfot leiate siit: MS5000

Võta ühendust