You are here

Koostöö Yokogawa ja Wexoni vahel

Yokogawa on üks juhtivaid tööstusliku automatiseerimise lahendusi ja komponente pakkuv ettevõte ning 2020. aasta oktoobris sõlmiti koostööleping Wexon Eestiga (Wermundsen OÜ). See kokkulepe annab Wexonile ametliku esindaja staatuse ja õiguse Yokogawa komponentide ning lahenduste pakkumiseks.

1915. aastal asutatud Yokogawa on terviklahenduste pakkujaga valdkondades, mis hõlmavad tööstuslikke mõõtmissüsteeme, juhtsüsteeme ning digitaliseerimislahendusi. Yokogawa tööstusliku automatiseerimise valdkond pakub olulisi tooteid, teenuseid ja lahendusi paljudele erinevatele protsessitootjatele nafta-, keemia-, maagaasi, elektri-, raua-, ja paberitööstustes. Yokogawa “Life innovation” ärisuund üritab ravimi- ja toidutööstussettevõtete väärtusahelad oluliselt tootlikumaks muuta. “Test & measurement” ärisuund, lennundus ja teised ärid jätkavad täpselt ja usaldusväärselt vajalike vahendite ja varustuse tagamist. Yokogawa teeb oma klientidega koostööd võrgustikus, mis koosneb 114 ettevõttest 62 riigis, ning mis tootis eelmisel majandusaastal 3,7 miljardit dollarit.

Yokogawa Europe B.V.

Yokogawa avas oma Euroopa peakontori 1982. aastal Hollandis. Peale seda on nad oma võrgustikku laiendanud Kesk- ja Ida-Euroopasse, et suurendada oma ulatust ja toetada protsessijuhtimise ja automatiseerimise turgu. Yokogawa Euroopa arendab ja toodab kulumõõdikuid Rota Yokogawas Saksmaal ning vedelike analüüsiseadmeid, töösulikke ohutussüsteeme ja SCADA tarkvara Hollandis. Lisaks tugevale tütarettevõtete võrgustikule on filiaalid ja turustajad moodustanud eraldi organisatsiooni, mis toetab teatud piirkondades pidevalt areneva tööstuse klientide spetsiifilisi vajadusi.

Loe edasi Yokogawa kodulehelt

Võta ühendust