You are here

Lahendused gaaside kulu mõõtmiseks

Kulumõõdik on tehniline komponent, mida kasutatakse voolu mõõtmiseks tööstuslikes rakendustes ja selle tööd mõjutavad mitmed tegurid. Iga rakendus, kus kulumõõdikuid kasutatakse, on unikaalne.
Kulumõõdikutes kasutatav tehnoloogia on tänapäeval oluliselt suurendanud erinevate rakenduste jaoks saadaolevate toodete valikut. Õige seadme valimine on andmete täpse kogumise tagamiseks ülioluline. Ebasobiv toode võib olla hinna poolest odavam, kuid võib hiljem ebatäpsete mõõtmistulemuste tõttu põhjustada ettevõttele suuremaid kulutusi. Lisaks võib ebatäpsete mõõtmistulemuste määratlemine raisata ettevõtte jaoks palju väärtuslikku aega ja vaeva.

Üks keerulisemaid rakendusi selles valdkonnas on gaaside kulu mõõtmine. Gaasivoolu mõõtmise muudab keeruliseks see, et gaasi ruumala muutub, kui gaasi rõhk või temperatuur muutub.Wexoni ekspertidel on laialdased kogemused erinevate vooluhulga mõõtmise meetodite vallas ning me püüame alati pakkuda oma klientidele nende rakendusele kõige paremini sobivat toodet.

Vaatame lähemalt CS Instrumentsi tootevalikut, mis keskendub gaasivoolu mõõtmisele ja lekkevoolu tuvastamisele erinevates tööstusharudes.

CS Instruments VU570 (Vortex ultrahelianduriga) 

  • Seade sobib tundmatute või muutuvate segugaaside vooluhulga mõõtmiseks (väga täpne vooluhulga mõõtmine erinevate gaaside puhul - alates voolukiirusest 0,3m/s)
  • Puuduvad liikuvad osad, mis teeb seadme hooldamise lihtsaks
  • Toru suurustele DN15 kuni DN80 (protsessi rõhk kuni 40 bari)
  • Gaaside voolukiirus kuni 30m/s

Küsi lisainfot: sergei.pototujev@wermundsen.ee

Võta ühendust