You are here

Trafagi rõhukomponendid Wexonist!

Wexon Eesti on Trafagi rõhukomponentide ametlik edasimüüja Eestis ja Lätis. Vaatame lähemalt mõningaid tootevalikus olevaid lahendusi, mis hõlmavad erinevate tööstusharude kasutusvaldkondi.

  • Lisaks sisaldab meie tootevalik sertifitseeritud tooteid, mis on laevatööstuses vajalikud nii ehituses kui ka hoolduses. Näiteks leiavad need kasutust laeva mootorites ning hüdraulikasüsteemides.
  • NAT- ja EPI-seeria andurid on kompaktsed ja kulutõhusad lahendused süsteemidele, kus kvaliteedis järeleandmisi teha ei saa. Nende andurite kasutusjuhud ulatuvad rõhutaseme mõõtmisest katlamajades kuni hüdrauliliste vedelike rõhkude mõõtmiseni hüdraulikasüsteemis, kus koormused võivad minna väga suureks.
  • NFC kaudu seadistatavaid elektroonilisi rõhuandureid saab kergesti konfigureerida telefonirakenduse kaudu. See võimaldab vajadusel hõlpsalt parameetreid muuta ning aega kokku hoida. Need andurid sobivad ideaalselt tööstustesse, kus lihtne hooldamine ja seadistamine aitab säästa aega, kui on vaja tootmisprotsesside parameetreid muuta.

Suurt osa Trafagi tooteid saame pakkuda väga lühikeste tarneaegadega. Võta meiega ühendust ja leiame sulle sobilikud lahendused!

Võta ühendust