You are here

Wexon

Wexon asutati 1974 aastal pereettevõttena Soomes. Oleme spetsialiseerunud tööstuses kasutatavate tehniliste komponentide impordile ja müügile.

2014. aastal avas Wexon esinduse Eestis, Tallinnas www.wexon.ee

Wexoni firmamärki esindab Eestis Wermundsen OÜ.

Firmana panustame kvaliteeti nii toodete kui ka teenuste pakkumisel. Meie tarnijad on oma ala juhtivad tootjad maailmas. Lisaks standardkomponentidele pakume klientidele ka spetsiifilisemaid tootelahendusi. Tootevalikust leiate näiteks Euroopa ATEX-direktiivile (ATmosphere EXplosion)  ja EX klassifikatsioonile vastavad tooted plahvatusohtlikutesse tingimustesse. Lisaks digitaalsetel väljundprotokollidel (CANopeniga profisiin, AS Interface, DeviceNet) põhinevaid tooted.

Kvaliteetse tootevaliku kõrval pakume kiireid tarneaegasid tänu investeeringutele laomajandusse ning logistikasse. Wexoni kesklaos on koheselt saadaval üle 2000 standardtoote võimaldades täita suure osa tellimustest koheselt või väga lühikese tarneajaga. 

Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele parimat terviklahendust nii toodete, kui kaasneva tehnilise teabe osas - koostöö planeerimisest tootmiseni. 

Tel: (+372) 601 4202
wermundsen@wermundsen.ee

Võta ühendust